ГОЛОВНИЙ ПОРТАЛ » Про АЕУ » Історія АЕУ
Реєстрація    Вхід   
 Історія АЕУ Минимизировать

  

 Історія створення Академії Енергетики України Минимизировать
          Академія енергетики України заснована в кінці 2007 року у м. Києві, за ініціативою групи провідних вчених, фахівців та спеціалістів, що працюють в енергетичних напрямках різних галузей народного господарства України, зареєстрована Мінюстом України у 2008 році.

          Базою створення Академії енергетики України стали професійні об’єднання науковців та фахівців профільних відділень Національної Академії наук України, Академії будівництва України, а також перших керівників та працівників реорганізованого Державного комітету України з енергозбереження, які створювали та напрацювали теоретичну та практичну базу функціонування Держкомітету та Державної інспекції України з енергозбереження у період із 1996 до 2006рр.

          За роки існування АЕУ розвинула свою інфраструктуру, поповнила свої ряди новими учасниками, індивідуальними, колективними та іноземними членами, розширила середовище взаємодії із партнерами – громадськими організаціями, бізнес-структурами та органами державної влади і місцевого самоурядування. Через своїх учасників АЕУ стала ініціатором та реалізатором багатьох проектів і програм у сфері електро- і тепло- енергетики, нафтогазового комплексу, енергоефективності і енергетичної безпеки України, розвитку сучасних технологій виробництва, транспортування і постачання  енергії.


 Печать   

 Новини Минимизировать

 Печать   

© Copyright LIS Сompany ltd.
Реєстрація  Вхід