ГОЛОВНИЙ ПОРТАЛ » Діяльність АЕУ
Реєстрація    Вхід   
 Головний портал Минимизировать

 Печать   

  Минимизировать
  Академія енергетики України. Створення, основні цілі та завдання.
Академія енергетики України створена групою провідних вчених і фахівців єнергетичної сфери у 2007р. Основні цілі та завдання академії тісно повязані із розвитком усіх галузей віробництва постачання та споживання енергії в економіці та суспільному житті України.

  

 Новини АЕУ Минимизировать
  Міжнародна конференція із безпеки.

 30 травня 2008р. в Кеєві відбулася конференція із безпки за участю Академії енергетики України. Питання енергетичної безпеки держави визначенні як чільні у розвитку економіки та незалежності України.


 Печать   

  Минимизировать
  Стратегічні напрямки діяльності АЕУ.
Основними напрямками Академії енергетики України є забезпечення єнергоефективності, енергетичної безпеки і надійності та технологічності функціонування енергетичних систем, енергонезалежності та енер гозабезпеченості України.

 Печать   

 Text/HTML Минимизировать
  Президент Академії енергетики України.

 Незалежна Академія енергетики України (АEУ) створена для координації і стимулювання науково-технічної і виробничої діяльності фахівців, підприємств та організацій України у сфері енергетики

 

Президент Академії Енергетики України

Юрій Георгійович Ковальчук

 


 Печать   

 30.05.2008 Минимизировать
  Меморандум взаємодії та співробітництва між Академією енергетики України та Українським союзом промисловців та підприємців.

 30 травня 2008р. в Кеєві було підписано меморандум взаємодії та співробітництва між Академією енергетики України та Українським союзом промисловців та підприємців. Меморандум передбачає широку взаємодію громадських організацій у сфері підвищення енергоефективності економіки України.


 Печать   

 Новини Минимизировать

 Печать   

© Copyright LIS Сompany ltd.
Реєстрація  Вхід