ГОЛОВНИЙ ПОРТАЛ » Оголошення АЕУ
Реєстрація    Вхід   
 Оголошення від 01.02.2016 Минимизировать

У зв’язку із частими запитами, які поступають від юридичних та фізичних осіб, - Академія енергетики України повідомляє що підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ"ЄДНАННЯ "АКАДЕМІЯ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ" , ЄДРПОУ 37783614, зареєстроване за адресою М.КИЇВ, СОЛОМ"ЯНСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ПЕТРОЗАВОДСЬКА БУД. 2-А, KВ. 607, - жодного відношення до Академії енергетики України – немає. Назва вищевказаного підприємства була зареєстрована помилково – без будь-якого узгодження із Академією енергетики України. Академія енергетики України не є співзасновником цього підприємства, немає з ним жодних юридичних стосунків і у зв’язку із цим – не несе відповідальності за його дії. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ"ЄДНАННЯ "АКАДЕМІЯ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ" немає права виступати від імені Академії енергетики України. Дане підприємство не зареєстроване як колективний учасник, його засновники та керівники не є індивідуальними членами Академії енергетики України.


 Печать   

 Вітання зі святом! Минимизировать


Шановні енергетики України!


Вітаємо Вас з професійним святом – Днем енергетика!

Успішна робота кожної окремої галузі господарства залежить від ефективного функціонування енергетики.

Завдяки Вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок. Ви даєте тепло і затишок у кожну оселю.

Щодня, щогодини,незважаючи на непрості умови, Ви чесно і сумлінно виконуєте свою професійну справу з повною віддачею своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Бажаємо всім Вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту.

Нехай Ваша праця завжди приносить радість та задоволення, а енергія Ваших сердець віддається на благо незалежності та процвітання України.

Миру і добра Вам!

Президія Академії Енергетики України.

 Печать   

 Новини Минимизировать

 Печать   

© Copyright LIS Сompany ltd.
Реєстрація  Вхід